çalışma saatleri
Bilgi Hattı 0541 614 8181
iletişim
Bize Yazın info@imgeokullari.com
çalışma saatleri
Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi | 08:00 - 19:00
KURUMSAL

Değerli Velilerim, Sevgili Öğrencilerim;

Eğitim; ailemizden başlayan, örgün ve yaygın eğitimlerle anaokulundan başlayıp yaşamboyu süren bir süreçtir.

İmge Eğitim Kurumları olarak; işte bu önemli süreçte, 14 yıllık deneyimimiz ve alanında uzman öğretmen ve idarecilerimizle:

-      Araştıran, sorgulayan, analitik düşünüp yorumlayabilen

-      Tarihini ve ecdadını bilip benimseyen

-      Milli ve kültürel değerlerine bağlı

-      Hedefleri ve idealleri olan ve bu yolda emek sarf eden

-      Çağdaş, bilimsel ve güncel literatüre hâkim

-      Disiplinli ve karakterli bireyler yetiştirmek için hizmet veriyoruz.

Öğrencilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla gerçek ve ulaşılabilir hedefler koyarak bu hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz.

Evrensel değer ve eğitim modellerini takip ederken; lokasyonumuz olan Hendek’i ve Hendekliyi çok iyi tanıyoruz. Çocuklarımızın sosyal, kültürel ve eğitim altyapısını çok iyi analiz ediyoruz. Aynı zamanda velilerimizin maddi durumlarını, manevi hassasiyetlerini de çok iyi biliyor ve benimsiyoruz.

Bu bağlamda anaokulundan başlayan eğitim öğretim serüveni üniversiteye geçiş sürecine kadar öğrencilerimiz, hayatlarını şekillendirecek bu süreçte bir ihtiyaca cevap vermek için en uygun ortamı ve sistemi sizin için tasarladık ve uyguluyoruz.

Üstün nitelikli ve kaliteli eğitimin çocuklarımızın hakkı olduğu gerçeğinden hareketle okul öncesinden lise sona kadar eğitim zinciri hedefli fiziki ve teknolojik yapısıyla, bilimden teknolojiye, spordan sanata tüm eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebileceğimiz bir donanıma sahiptir. Bizler bu kutsal mesleğe gönül vermiş, birbirine kenetlenmiş, ilkeli çalışan, başarılarıyla kendini kanıtlamış, güçlü  bir  ekibiz.

Siz de en değerli varlığınız olan çocuklarınızın, çağdaş bir çizgide iyi bir eğitim almasını, yarınlara güvenle bakmasını, her yönden donanımlı olmasını istiyorsanız İmge Eğitim Kurumları sevgi dolu gülen yüzüyle sizleri bir aile gibi kucaklayacaktır.

Kadir VAROĞLU

Kurucu | Matematik Öğr.

İMGE'li Olmak

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Öğrenciyi Anlayan

Eğitim ve Öğretim ile hayata hazırlanmanıza yardımcı olan, bu zorlu öğrencilik dönemini sizin için kolaylaştıran ve keyifli hale getiren bir eğitim merkezidir.

Uzman Kadro

İmge Okullarının arkasında yılların verdiği birikim, profesyonelce hazırlanmış dokümanlar, rehberlik hizmetleri ve eşsiz eğitim kadrosu bulunmaktadır.

Ana Sınıfından Üniversiteye

Öğrenen ve öğrenmekten mutlu olan, ezberleyen değil, sorun çözen ve analitik düşünebilen aktif öğrenen bireyler geliştirmek.