çalışma saatleri
Bilgi Hattı 0541 614 8181
iletişim
Bize Yazın info@imgeokullari.com
çalışma saatleri
Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi | 08:00 - 19:00
ERKEN KAYIT

Erken Kayıt Avantajları

Erken kayıt dönemi, hayali kurulan eğitimi sunan ve hedeflenen başarıya ulaştıran İmge Okullarında indirim fırsatlarından yararlanarak, çok daha ekonomik ücretlerle öğrencimiz olma imkanı tanımaktadır.

Erken kayıt fırsatları ile şubelerimizde ödeme kolaylıkları da tanınmaktadır. Bu kolaylıklar arasında erken kayıt ücretleri üzerinden yapılan taksitlendirmeler gibi veliye avantajlı ödeme planları bulunabilmektedir.

Kayıt yenileme ve yeni kayıt oluşturma sürecine geç kalındığında kontenjanımız dolmuş olabileceğinden, erken kayıt ile bu sorun ortadan kalmaktadır. Böylece herhangi bir kontenjan sorunu ile karşılaşılmadan İmge Okulları Kurumları’nda eğitime başlanabilmektedir.

Okullarımızın hem fiziksel imkanlarını daha iyi bir şekilde öğrenebilmek, hem de öğretmenlerimizi tanıyabilmek adına erken kayıt dönemi büyük avantajlar sunmaktadır.

Eğitim koçluğu sisteminin yürütüldüğü İmge Okulunda, öğrencilerin tanınması ve takip edilmesi adına erken kayıt dönemi büyük önem taşımaktadır. Bu şekilde öğrencinin gelişimi daha iyi bir şekilde izlenerek, karşılaşılabilecek sıkıntılar ortadan kaldırılmaktadır. Erken kayıt fırsatları ile eve en yakın şubemiz tercih edilebileceği gibi erken kayıt formunu da doldurabilirsiniz.
Erken kayıt avantajlarından bilgi almanız için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.
Eğitim danışmanlarımız mümkün olan en kısa sürede size ulaşacaktır.
* Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Öğrenciyi Anlayan

Eğitim ve Öğretim ile hayata hazırlanmanıza yardımcı olan, bu zorlu öğrencilik dönemini sizin için kolaylaştıran ve keyifli hale getiren bir eğitim merkezidir.

Uzman Kadro

İmge Okullarının arkasında yılların verdiği birikim, profesyonelce hazırlanmış dokümanlar, rehberlik hizmetleri ve eşsiz eğitim kadrosu bulunmaktadır.

Ana Sınıfından Üniversiteye

Öğrenen ve öğrenmekten mutlu olan, ezberleyen değil, sorun çözen ve analitik düşünebilen aktif öğrenen bireyler geliştirmek.