çalışma saatleri
Bilgi Hattı 0541 614 8181
iletişim
Bize Yazın info@imgeokullari.com
çalışma saatleri
Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi | 08:00 - 19:00
KURUMSAL

İmge Okulları 2003 yılında Özel Çağdaş İmge Dershaneleri olarak eğitim hizmetine başlamıştır. Eğitim ve öğretim faaliyetlerini 2017 yılından itibaren “Özel Çağdaş İmge Anadolu Lisesi” adı altında devam ettirmektedir. 2020 yılında daha büyüyerek Özel Hendek İmge Anaokulu, Özel Hendek İmge İlkokulu, Özel Hendek İmge Ortaokulu olarak ikinci binasında eğitim vermeye başlamıştır.

Okulumuz, az mevcutlu sınıflarda; yüksek iletişim değerlerine sahip, öğrencisine kıymet veren ve aile sıcaklığı ile saran bir yapıya sahiptir.

Butik eğitimin öncüsü olan kurumumuz; sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri öğrencilerimizi en güzel geleceğe taşımak için kullanmaktadır. Okulumuz, deneyimli eğitim kadrosu ve uzman psikolojik danışman ve rehberlik servisi ile öğrencilerimizin her ihtiyacına bireysel olarak cevap verebilecek çözümler sunmaktadır.

Okulumuz, gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, çağdaş dünya insanlarını yetiştirmek ve onları başarıya ulaştırmak için eğitim yoluna çıkmış olan bir kurumdur.

İmge Okulları;

Eğitimde kalitenin adresi olarak hedeflerini şu şekilde sıralamaktadır.

• Eğitimde kaliteden ödün vermemek

• Takip, iletişim ve disiplin merkezli olmak

• Ezber yerine “Öğrenmeyi Öğretmek”

• Sosyal/Kültürel Etkinlik Destekli; Akademik Hedefli çalışmak

• Etkili Öğrenci-Veli-Okul İşbirliğiyle hep güçlü büyük bir aile olmak.

İMGE'li Olmak

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Öğrenciyi Anlayan

Eğitim ve Öğretim ile hayata hazırlanmanıza yardımcı olan, bu zorlu öğrencilik dönemini sizin için kolaylaştıran ve keyifli hale getiren bir eğitim merkezidir.

Uzman Kadro

İmge Okullarının arkasında yılların verdiği birikim, profesyonelce hazırlanmış dokümanlar, rehberlik hizmetleri ve eşsiz eğitim kadrosu bulunmaktadır.

Ana Sınıfından Üniversiteye

Öğrenen ve öğrenmekten mutlu olan, ezberleyen değil, sorun çözen ve analitik düşünebilen aktif öğrenen bireyler geliştirmek.